Головна » 2019 » Вересень » 13 » День здоров’я - 2019
День здоров’я - 2019

Одним з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я. З метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, всебічного розвитку кожної дитини в Соледарській загальноосвітній школі №13 стало вже традицією на початку осені проводити на базі стадіону «Соляник» загальношкільне свято - День здоров’я.

Почесним гостем свята стала Вікторія Сергєєва, майстер спорту з метання диску, легкої атлетики, чемпіонка України та призер Чемпіонату Європи, яка  привітала учнів та побажала перемог. Щороку вчителі фізичної культури готують для учнів нові оригінальні конкурси. Цього разу класи по паралелям приймали участь у естафеті, змаганнях з бігу на 60 м, стрибках у довжину з тягарем, змаганнях з метання диску, перегонах на "колісницях", показі художньої самодіяльності на кращий спортивний номер, конкурсі "Лава на лаву", відповідали на питання "Олімпійської вікторини", малювали символіку Олімпійських ігор. Крім того, почувши звуки знайомих мелодій, які лунали протягом свята, мало хто міг встояти і не почати танцювати.

Свято пройшло в веселій, доброзичливій атмосфері, наповнивши кожного учасника почуттями радості, натхнення, командного духу, відповідальності та віри в себе.

Крім того, 12 вересня в рамках проведення Всеукраїнського олімпійського уроку до дня фізичної культури і спорту учні 8-9 класів нашої школи приймали участь у загальноміських Малих олімпійських іграх серед шкіл Соледарської громади.

Також 10-11 вересня було проведено конкурс малюнків на асфальті "Подорож у країну Олімпію" для учнів 2-4 класів та конкурс малюнків "О, Спорт! Ти - Мир!" для 5-7 класів.

Соледарська ЗОШ 13 © 2019