Головна » 2019 » Січень » 29 » Голокост: забуттю не підлягає
Голокост: забуттю не підлягає

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Таким чином світова спільнота вшановує багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність. 28 січня в нашій школі пройшли виховні години присвячені Міжнародному дню жертв Голодомору та пам'яті жертв Бабиного Яру. Теперишні та майбутні покоління не повинні забувати уроків наших загальнолюдських і настільки трагічних катастроф, інакше може виникнути дуже високий ризик повторення подібних моментів у майбутньому. У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я яким Голокост. Та нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

Напередодні відзначення в Україні Дня пам'яті героїв Крут для учнів було проведено низку тематичних заходів, присвячених далеким подіям на невеликій станції Крути 29 січня 1918 року. Було привернуто увагу до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення Збройних Сил України як запоруки незалежності України. Вчитель історії провела історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.

В бібліотеці пройшли тематичні виставки.

Соледарська ЗОШ 13 © 2019