Головна » 2018 » Лютий » 15 » Масляна у розпалі!
Масляна у розпалі!

15 лютого 2018р. учні Соледарської ЗОШ I-III ст. №13 з поглибленим вивченням англійської мови були запрошені до Парасковіївської  спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №40 щодо святкування Масляної. Учням 10-Б, 11-Б, 9-Б класів та вчителям Волошенко Н.М., Майбі А.В., психологу Ткачовій К.С., заступнику директора з виховної роботи Андріановій Т.О. випала нагода взяти участь у святі.

Гостей неймовірно вразила атмосфера, що панує в закладі. Вихованці та педагоги підготували веселе свято, де було багато розваг, щирих пісень, виконувались запальні танці. Прикрасою заходу стала виставка-ярмарок, де можна було придбати вироби з дерева, паперу та інші цікаві речі, виготовлені вихованцями за допомогою своїх вчителів.

Дякуємо Вам за свято!

Соледарська ЗОШ 13 © 2019