Головна » 2018 » Лютий » 21 » Пам'яті Героїв Небесної Сотні
Пам'яті Героїв Небесної Сотні

У народі кажуть : « Народжені вмерти – залишаються жити в віках».

20.02.2018 року учні Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови вшанували подвиг учасників Революції гідності та увічнили пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Класними керівниками 5-6 класів було підготовлено та проведено виховні години  «Крок до мужності» та для 7-8 класів «Героям слава». Учні зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.
 За круглим столом під назвою «Історичні постаті борців за волю України» учні дев’ятих класів  порозумілися що стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни.

Паралелі десятих та одинадцятих класів прийняли участь   у виставці-конкурсі плакатів «Герої не вмирають!». Імена « Небесної сотні» розпеченим залізом  викарбовано в історії України.

Я буду жити, в пролісках весни.

З лелеками я повернусь додому.
Прийду у материнські сни,
Я ангелом зійду народу своєму.

Шана та вічна пам'ять героям!

Соледарська ЗОШ 13 © 2019