м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2019 » Січень » 17 » Презентація «Книги Добра» у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13
15:51
Презентація «Книги Добра» у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13

Сьогодні 17.01.2019 року у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася унікальна подія – офіційна презентація «Книги Добра», перша на Донеччині, на якій був присутній міністр закордонних справ України Павло Анатолійович Клімкін, почесний консул Угорщини у місті Івано – Франківськ та області Василь Михайлович Вишиванюк, директор фонду «Чисті серцем» Ірина Михайлівна Рабарська.

Учні школи та педагоги мали змогу побачити, потримати в руках, погортати сторінки цієї дивовижної книги, до якої увійшло 50 найкращих історій про добро, одними з найперших ознайомитися з малою версією «Книги Добра», де зібрано вся 100 історій. Ми пишаємося тим, що відкриваємо цю «Книгу Добра»: на першій сторінці саме історія «Олівці», яку написав учень нашої школи Марк Тищук. У бібліотеці школи будуть зберігатися примірники малої «Книги Добра», подаровані гостями.

Присутні отримали позитивний заряд добра від спілкування з гостями, які надали гуманітарну допомогу від фонду «Чисті серцем» для дітей з малозабезпечених родин та вимушених переселенців.

Під час презентації унікальної книги міністр закордонних справ Клімкін П.А. виступив з промовою, у якій відзначив активних учасників Міжнародного соціального проекту «Книги Добра». Діти мали змогу поспілкуватися з паном міністром, сфотографуватися на пам’ять з поважними гостями.

Ми щиро вдячні гостям за подарунки,  спілкування та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та дружбу нашої громади з фондом «Чисті серцем».

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz