Головна » 2018 » Лютий » 16 » ПРОЩАВАЙ, МАСЛЯНА!
ПРОЩАВАЙ, МАСЛЯНА!

Щорічно за традицією в Соледарській загальноосвітній школі № 13 свято «Масляної» відзначається дуже весело, яскраво, з млинцями та смаколиками, з танцями, іграми та піснями.

В цьому році діти старших класів підготували для молодших школярів купу ігор, театралізованих вистав, загадок та подарунків. Протягом дня 7 – 11 класи, разом з класними керівниками брали участь у «Квесті», присвяченому святу Масляної. Кожен клас отримав маршрутний лист з завданнями та уміло впорався з ним.

В фойє школи кожним класом були представлені столи з млинцями та солодощами. Журі щколи оцінювали кожний стіл за такими критеріями: оформлення, смакові якості, оригінальність, асортимент.

В цьому конкурсі І місце отримали

7 –А клас, кл.кер. Гапанець І.В.,

11 – А клас, Кашеварова О.В.,

8 –В клас, Опришкова С.Г.

ІІ місце – 10 –Б клас , Тимофєєнко Г.О.,

2 – В клас, Зелена С.В.

Класи отримали грамоти за перемогу. Вітаємо!!!

Наприкінці свята за традицією школа вийшла на шкільний стадіон попрощатися з Зимою та спалити опудало Масляної. Діти отримали масу задоволень та гарний настрій.

Соледарська ЗОШ 13 © 2019