м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2019 » Лютий » 7 » Розпочалася реєстрація на ЗНО - 2019
10:43
Розпочалася реєстрація на ЗНО - 2019

06 лютого  2018 року у Соледарській  ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбулись батьківські збори учнів 11-х класів з питань особливостей організації та проведення ЗНО-2019, на які було запрошено вчителів-предметників, чиї предмети діти можуть обирати на ЗНО.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гвоздьова О.Л. ознайомила батьків випускників з чинними нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання освіти, які регулюють процеси організації та проведення ЗНО у 2019 році, з Переліком навчальних предметів, винесених на ЗНО. Було акцентовано увагу на термінах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019, особливостях реєстрації, необхідних документах для здійснення реєстрації. Гвоздьова О.Л. звернула особливу увагу батьків  на свідомий та обґрунтований вибір навчальних предметів для складання тестів, що має здійснюватися на підставі чинних Умов прийому до вищих навчальних закладів, зокрема додатка 4, Умов прийому до конкретного вищого навчального закладу, обраного випускником, на участь випускників у пробному ЗНО.

Вчителі, які викладають предмети в 11-х класах, Тимофєєнко Г.О., Самко В.М., Мініна М.Л., Дорофєєва Н.М., Петрикеєва Н.Г. у своїх виступах звернули увагу на особливості сертифікаційних робіт із базових дисциплін, акцентували увагу батьків на самоосвітній діяльності учнів з метою якісної підготовки до ЗНО.

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz