Головна » 2018 » Березень » 13 » ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ у Соледарській школі № 13 продовжуються
ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ у Соледарській школі № 13 продовжуються

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні  12 березня 2018 року о 14:00 на базі Соледарської міської бібліотеки Управлінням освіти Соледарської міської ради та Центром дітей та юнацтва було організовано загальноміський Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Добре і щире Тарасове слово» для учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців Центру дітей та юнацтва. В Конкурсі прийняли участь 48 учнів шкіл Соледарської об’єднаної територіальної громади, які представили твір на вибір: власні вірші або твори українських письменників, присвяченні пам’яті Т.Г.Шевченка та також вірші або уривки з творів Т.Г.Шевченка. Компетентне журі оцінювало учасників за віковими категоріями, враховуючи творчий задум, рівень виконавської майстерності, мовну та сценічну культуру, артистичність за 10-ти бальною системою.

Всі присутні ще раз пригадали  факти з життя Тараса Григоровича та  замислились над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зачерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?

Переможці конкурсу будуть нагородженні дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів. Результати Конкурсу очікуються.

Соледарська ЗОШ 13 © 2019