м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Тиждень права
18:53
Тиждень права

З нагоди проголошення «Загальної декларації прав людини» з 04.12 – 08.12 2017 у Соледарській загальноосвітній школі №13 був проведений тиждень права.

На базі шкільної бібліотеки була створена виставка науково-публіцистичної та інформаційної літератури на тему «Права людини: від витоків до сьогодення» .

Протягом тижня шкільний бібліотекар Семігук З.П. проводила бібліотечні уроки – «Насильство над  дівчатами  та  жінками  у  сім’ї».

Класними керівниками проводилися круглі столи «Українська державність і сьогодення», «Я громадянин України і тому маю право на…», «Права та обов’язки юних громадян» та години спілкування з тем: «Твої права та обов’язки», «Права дитини», «Я маю право».

Заступник директора з ВР – Андріанова Т.О. провела класну годину на тему «Попередження випадків торгівлі людьми».

Для учнів 10 – 11 класів вчителі Волошенко Н.М. та Кашеварова О.В. презентували  проект на тему «Мої права при вступі до ВНЗ, складання ДПА та проходження ЗНО».

Педагог – організатор Горбач З.В. та класні керівники підготували мультимедійну презентацію «Добре знай свої права» та організували виставку плакатів «Демократія в школі»

Наприкінці тижня пройшли класні батьківські збори та консультації для батьків «П’ять  шляхів до серця дитини»,  «Психологічні характеристики домінантної та партнерської сімей», «Стилі батьківського виховання», «Як виховати моральність», «Виховання чуйності і доброти», «Типові помилки в родинному вихованні».

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz