Головна » 2018 » Грудень » 19 » Тиждень права
Тиждень права

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського тижня права в 2018 році» в Соледарській загольноосвітній школі І –ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено ряд заходів.

В рамках Всеукраїнського тижня права класними  керівниками: Гігінарі І.Є., Мініною М.Л. для учнів 6 класів проведено урок-подорож «У світі прав дитини», класними керівниками Кашеваровою О.В., Тищук Н.О., Фоменко Т.В. для учнів 5 класів проведені виховні години на тему «Поради Правознайка: мої права у школі», « Я знаю свої права».

Для дітей 8-9 класів були проведені круглі столи на теми: «Українська державність і сьогодення», «Я громадянин України і тому маю право на…», «Права та обов’язки юних громадян» ,проведена мультимедійна презентація «Добре знай свої права».

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  відбулися бібліотечні уроки – «Насильство над  дівчатами  та  жінками  у  сім’ї», конкурс  плакатів «Ні насильству!», випуск листівок «Протидії  насильству» (запис  інформації  в щоденники  учням), висвітлення інформації  в класних  куточках.

Психологом Ткачовою К.С. проведені класні батьківські збори та консультацій для батьків «П’ять  шляхів до серця дитини», «Психологічні характеристики домінантної та партнерської сімей», проведено тренінг для батьків «Попередження жорстокості в родині».

Вчителями фізичної культури проведено спортивно-оздоровчі  заходи  щодо  пропаганди  здорового  способу  життя.

Бібліотекарем Семігук З.П. у шкільній бібліотеці    організована виставка науково-публіцистичної та  інформаційної літератури на тему «Права людини: від витоків до сьогодення»

Комітетом самоврядування оформлено конкурс плакатів правового виховання та здорового способу життя

Соледарська ЗОШ 13 © 2019