м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2018 » Грудень » 19 » Тиждень права
14:16
Тиждень права

      Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського тижня права в 2018 році» в Соледарській загольноосвітній школі І –ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено ряд заходів.

      В рамках Всеукраїнського тижня права класними  керівниками: Гігінарі І.Є., Мініною М.Л. для учнів 6 класів проведено урок-подорож «У світі прав дитини», класними керівниками Кашеваровою О.В., Тищук Н.О., Фоменко Т.В. для учнів 5 класів проведені виховні години на тему «Поради Правознайка: мої права у школі», « Я знаю свої права».

       Для дітей 8-9 класів були проведені круглі столи на теми: «Українська державність і сьогодення», «Я громадянин України і тому маю право на…», «Права та обов’язки юних громадян» ,проведена мультимедійна презентація «Добре знай свої права».

       В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  відбулися бібліотечні уроки – «Насильство над  дівчатами  та  жінками  у  сім’ї», конкурс  плакатів «Ні насильству!», випуск листівок «Протидії  насильству» (запис  інформації  в щоденники  учням), висвітлення інформації  в класних  куточках.

      Психологом Ткачовою К.С. проведені класні батьківські збори та консультацій для батьків «П’ять  шляхів до серця дитини», «Психологічні характеристики домінантної та партнерської сімей», проведено тренінг для батьків «Попередження жорстокості в родині».

Вчителями фізичної культури проведено спортивно-оздоровчі  заходи  щодо  пропаганди  здорового  способу  життя.

Бібліотекарем Семігук З.П. у шкільній бібліотеці    організована виставка науково-публіцистичної та  інформаційної літератури на тему «Права людини: від витоків до сьогодення»

Комітетом самоврядування оформлено конкурс плакатів правового виховання та здорового способу життя

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz