м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2018 » Січень » 16 » В Соледарській ЗОШ №13 проведено дебати «Жовто-блакитний код нації»
10:33
В Соледарській ЗОШ №13 проведено дебати «Жовто-блакитний код нації»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», з метою залучення учнів до кращих здобутків національної культури, зважаючи на пріоритетність напряму інтеграції українознавчого компоненту в діяльність учителя-філолога та на відповідність потенціалу Гри завданням Нової української школи; визнаючи значення вищезазначених заходів для саморозвитку дітей і педагогів; усвідомлюючи потенціал гри для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови 16 січня вчителем української мови та літератури Альоною Семиряд було проведено дебати «Жовто-блакитний код нації» серед учнів 9 класів.

Педагогом було ретельно розроблено проблемні питання, які стосувалися питань національної самоідентичності. Школярі, розподілені на групи, відстоювали свої переконання, аргументовано висловлюючи свої думки та пропозиції. Учням було запропоновано долучитися до участі у ІХ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», яка відбудеться 1 березня 2018 року.

Проведений захід сприятиме розширенню сфери функціонування української мови як державної в різних сферах учнів, утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед учнівської молоді, вихованню пошани до культури, традицій українського народу.

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz