Головна » 2019 » Лютий » 4 » Вечір зустрічі випускників Соледарської ЗОШ №13
Вечір зустрічі випускників Соледарської ЗОШ №13

1 лютого в Соледарській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся вечір-зустріч, на якому випускники мали змогу відчути себе тими дітьми, якими були 10, 20, 30 чи 40 років тому.

З привітальним словом до випускників звернулись секретар Соледарської міської ради Світлана Миколаївна Редченко та директор Соледарської загальноосвітньої школи №13 Сергій Васильович Лотохов, які у своїх спогадах полинули у незабутні роки дитинства та юності, згадали, як вперше прийшли до школи, переживали успіхи і невдачі, згадували мить прощання зі школою та ділилися досягненнями випускників.

На вечір були запрошені шановні гості: доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Академії наук України Ковальов Валерій Миколайович (випуск 1949 року), директор Парасковіївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат №40 Василенко А.І., голова бюджетної комісії Соледарської міської ради Боровик В.І., випускники Топух М.К., Підойма А.І., Герман Н.В., Поляннік В.І…

Випускники зустрілися зі своїми наставниками-вчителями, дякували їм за невтомну працю, за те, що навчили їх бути добрими, розумними та чемними.

Учні та вчителі Соледарської загальноосвітньої школи №13 та Соледарської музичної школи підготували для всіх присутніх музичні вітання.

Ця зустріч поєднала людей, які колись разом навчались, ділили труднощі та перемоги, подарувала чудову нагоду поспілкуватись та дізнатись, як склався життєвий шлях один одного.

Соледарська ЗОШ 13 © 2019