Головна » 2019 » Січень » 16 » Відкриття Британського ресурсного центру
Відкриття Британського ресурсного центру

Британською Радою за підтримки Міністерства закордонних справ Великої Британії в рамках фонду Східного партнерства Європейського Союзу розпочато проект зі створення мережі англійських ресурсних центрів у 20 школах Луганської та Донецької областей.

Серед десяти закладів загальної середньої освіти Донецької області, визначених для ресурсних центрів, було обрано Соледарську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови.

15 січня 2008 р. у нашій школі відбулась надзвичайна подія – урочисте відкриття Британського ресурсного центру. Насправді, центр функціонує вже з травня 2018 року, коли надійшли перші книжки від Британської Ради. Спочатку їх було 580, але напередодні дня Святого Миколая ми отримали ще 250, тож, загалом в нас тепер 830 книжок. Це методична література для вчителів, навчальна та художня література для учнів.

Мета створення Ресурсного Центру – сприяти покращенню викладання та вивчення англійської мови, заохочення учнів до участі у різноманітних позакласних заходах, наприклад у цьому, що ми проводимо сьогодні. Ресурсний Центр, створений на базі нашої школи, запрошує до співпраці всіх вчителів Соледарської об’єднаної територіальної громади. Як учні, так і вчителі можуть записати на формуляр книжки, які їм сподобаються. В подальшому можна буде обміняти на інші.

Ресурсний Центр – це можливість для вчителів удосконалити методику викладання англійської за допомогою сучасної літератури, підвищити свій професійний рівень. Для учнів – це нагода зануритись у цікавий, багатокольоровий, дивовижний світ англійської мови. Ми плануємо організувати клуби для молодших школярів, для учнів середніх та старших класів.

Соледарська ЗОШ 13 © 2019