Головна » 2018 » Березень » 13 » Відзначаємо 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола
Відзначаємо 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

З нагоди відзначення в Україні 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола, з метою гідного вшанування пам’яті одного з лідерів українського правозахисного руху, визначного політичного та державного діяча, Героя України в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було заплановано та проведено низку заходів.

У лютому 2018 року вчителем історії Петрикєєвою Н.Г. проведено тематичний урок «Дисидентський рух в період загострення кризи радянської  системи. Українська Гельсінська група» для учнів 11-Б класу. Вчителем історії Стебляк С.О. та класним керівником для 10-Б класу проведено виховну годину «Україна починається з тебе».

Учні 10-А класу прийняли участь в науково-практичній конференції до19-і річниці від дня смерті В’ячеслава Чорновола «Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні», а учні 11-А переглянули художній документальний фільм «Той, що пробудив Кам’яну державу».

Соледарська ЗОШ 13 © 2019