Головна » 2018 » Березень » 14 » Відзначаємо День українського добровольця
Відзначаємо День українського добровольця

З нагоди відзначення Дня українського добровольця, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності,суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня  в Соледарській загальноосвітній школі №13 були проведені заходи:

Для учнів 3-4 класів пройшли інформаційні хвилини та бесіди за темою «Україна – наша Батьківщина».

Серед 9-х класів – вчителями історії Петрикєєвою Н.Г. та Стебляк С.О. було проведено тематичні уроки з історії України «Україна понад усе» у формі круглого стола, а також відбулася презентація книги «Вклоняємось доземно українському солдату».

Для учнів старшої школи відбулася зустріч з представниками українських добровольців у заході «Час поезії «Подаруй солдату часточку душі»», засідання за круглим столом «Доля України вирішується в наших душах і серцях», класна година «Настав час великого вибору: або єдність і перемога, або поразка» В. Чорновіл. Учні змогли задати питання, які їх цікавлять, зокрема як стати військовим, які вищі навчальні заклади готують до роботи в армії тощо. На згадку про зустріч діти змогли сфотографуватися з українськими воїнами та подякували за їх вірне служіння суверенітету, територіальній цілісності і недоторканості нашої держави.

В шкільній бібліотеці бібліотекарем Семігук З.П. було представлено літературну виставку  «Герої не вмирають» яку всі учні нашої школи мали змогу відвідати.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги  воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. Схиляємо голови перед Героями, які полягли захищаючи Україну…

Соледарська ЗОШ 13 © 2019