м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2017 » Листопад » 21 » Відзначення дня Гідності та Свободи
15:49
Відзначення дня Гідності та Свободи

На виконання листа Донецького обласного інституту після дипломної педагогічної освіти № 870/03 від 09.11.2017 р « Про відзначення дня Гідності та Свободи у загальноосвітніх навчальних закладах Донецької області», з метою віддання належної шани громадянського подвигу , вшанування  патріотизму і мужності людей  , які відстояли національні інтереси в школі були заплановані та проведенні наступні заходи.

20 – 21.11 -  бібліотекарем Семігук З.П. та учнями 1 – 4 класів було підготовлено виставка-конкурс плакатів «Вільна країна – Україна». Переможцями конкурсу стали 1А, 2В, 4А класи.

20.11 - педагогом організатором Горбач З.В. проведено конкурс на кращий вірш присвячений сучасним українцям, що відстоюють незалежність України де прийняли участь учні 9-11 класів (15 учнів). Переможці конкурсу були запрошені  прийняти участь у круглому  столі  «Ми за гідність та свободу України» з запрошеними військово-службовцями 21.11.17 р.

21.11 - Урок – диспут на тему  «Ти маєш жити, вільна Україно!» підготували учні 7 – 8 класів (73), де учні виступили в підтримку демократичних цінностей, національних інтересів.

21.11Класними керівниками було заплановано та проведено виховні години  «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо», де було заплановано виховання дітей шанобливого ставлення до державних символів – Державного Герба України, Державного Прапора України і Державного Гімну України.

21.11 -  вчителями фізкультури було заплановано та організовано фізкультурні змагання між учнями 9 – 11 класів «Крок до мужності».

21.11 -  адміністрація школи запросила на круглий стіл «Ми за гідність та свободу України» військовослужбовців  служби ОБСЄ, де учні та гості торкнулися об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини громадянина, національних інтересів України.

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz