Головна » 2019 » Жовтень » 3 » Всеукраїнський урок доброти
Всеукраїнський урок доброти

2 жовтня учні 2-х класів нашої школи взяли участь у проведенні ІІ Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин.

Ми відповідальні за тих, кого приручили! Під час уроків доброти класні керівники Ячмінь Н.Л.(2-А), Крекотень О.П.(2-Б), Куплевацька С.В.(2-В) закріпили знання учнів про особливості догляду за домашніми улюбленцями та навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами; розширили знання дітей про небезпечні хвороби котів і собак; розвивали спостережливість, логічне мислення; виховували дбайливе ставлення до тварин і довкілля.

«Бути завжди уважними до наших менших друзів і турбуватися про них!» - нове правило у наших НУШевців-другокласників.

Соледарська ЗОШ 13 © 2019