Головна » 2018 » Грудень » 14 » Заходи щодо проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильській АЕС катастрофи

32 роки тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 32-ю річницею Чорнобильської катастрофи в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови  проведено ряд заходів.

Вчителями історії були проведені інформаційні хвилинки «Дзвони Чорнобиля» та  «Чорнобиль – біль України».

Для учнів старших класів відбувся урок пам’яті «На Чорнобиль журавлі летіли». Для учнів середньої школи – презентували фільм «Чорнобиль-подвиг і трагедія»

Бібліотекарем школи Семігук З.П. була організована книжкова виставка «Біль Чорнобиля з роками не зникає».

Соледарська ЗОШ 13 © 2019