Головна » 2019 » Жовтень » 11 » Заходи з нагоди відзначення Дня захисника України
Заходи з нагоди відзначення Дня захисника України

З 7 по 11 жовтня 2019 року у Соледарській загальноосвітній школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Класним керівником 6-Б класу проведено виховний захід «Захиснику України». На ньому учні прийняли участь у всеукраїнському онлайн-конкурсі «Захисники України» від сайту «На урок», де перевірили свої знання, дізналися цікаві факти про минуле своєї країни та проаналізували історію українського війська від часів козацтва до сьогодення. Також учні декламували вірш Т.Г. Шевченка «Розрита могила» та виявили, що він залишився актуальним і сьогодні. З залученням педагогів Центру дитячої та юнацької творчості для учнів проведено майстер-клас з виготовлення оберегів «Підкова на щастя».

Для учнів 10 класів було проведено брейн-ринг "Воїн крізь віки". Учасники продемонстрували свої знання про Українську державу, її традиції, історію, видатних постатей минулого та сьогодення. Весь захід супроводжувався яскравими презентаціями та відеороликами, присвяченими цьому дню.

Протягом тижня проведено зустрічі учнів початкових класів із захисниками на тему «Роль війська у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України». Класними керівниками середньої ланки проведено виховні години «Цінуємо твій подвиг, солдате!». Для учнів 8-9 класів пройшли тематичні уроки історії України з теми «Воїн крізь віки», присвячені військовим традиціям українського козацтва.

Соледарська ЗОШ №13 відзначила свято участю у міських змаганнях з прикладних естафет. А 11 жовтня пройшли загальношкільні військово-спортивні змагання «Естафета мужності». Переможцями у паралелях стали: 5-а, 6-в, 7-б , 8-а, 9-б, 10-в, 11-а класи.

Учні та вчителі долучилися до акції «Повернись живим», привітавши ветеранів війни та військовослужбовців – учасників АТО, ООС зі святом, прийняли участь у обласному патріотичному квесті «Знай і люби свій край».

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Висловлюємо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Категорія: | Додав: адміністратор | Теги: день захисника України, Соледар, школа | Рейтинг: 0.0/0

Соледарська ЗОШ 13 © 2019